Блог
Про життя та творчу працю видатних людей минулого та сьогодення. Цікаві факти, біографічні подробиці, історії та легенди.
Агата Крісті
Агата Крісті
15 вересня 2022 року виповнюється 132 роки з дня народження Агати Крісті — однієї з найвідоміших майстринь детективного жанру.
Кадр із документальної стрічки «День із життя Енді Воргола»
Від Андрія Варголи до Енді Воргола: телепередача завдовжки в життя
Енді Воргол випірнув на поверхню буремних 1960-х, бомбардуючи колективну підсвідомість незліченними варіаціями того самого мотиву в оригінальній техніці виконання.
Портрет Ґете (художник Йозеф Штілер, 1828)
Йоганн Вольфганг фон Ґете
Сьогодні виповнюється 273 роки з дня народження Йоганна Вольфганга фон Ґете — одного з найвидатніших представників німецької літератури.
Логотип Мілтона Глейзера
Мілтон Глейзер
Багато хто говорить, що любить своє місто. Але ніхто не любив Нью-Йорк так сердечно, як любив Мілтон Глейзер — легенда американського графічного дизайну, автор іконічного логотипу «I❤️NY».
Гуляй-Книга
Гуляй-Книга — віртуальний пункт безкоштовного обміну книжками для українських біженців
Проживаєте в Європі? Маєте прочитані українські книги, які припадають порохом на ваших поличках? Зробіть добре діло – подаруйте книгу тому, хто любить читати, але через війну залишився без доступу до української літератури!
Обкладинка українського видання Колгоспу Тварин 1947-го року.
Джордж Орвелл
1946 року український філолог Ігор Шевченко після прочитання роману «Колгосп Тварин» написав листа його автору з проханням надати дозвіл на український переклад.
Joyce_carol_oates_2014
Джойс Керол Оутс
Вона була дев’ятирічною дівчинкою, коли бабуся Бланш подарувала їй книжку Льюіса Керролла «Аліса в країні чудес», а згодом — «Алісу в Задзеркаллі».
Семюел Беккет - ірландський англо- та франкомовний письменник, поет, автор романів та оповідань, один з основоположників театру абсурду
Семюел Беккет
Семюел Беккет, ірландський письменник, поет, перекладач та драматург, народився в Страсну п’ятницю, 13 квітня 1906-го року.
Майя Енджелоу
Майя Енджелоу
4 квітня 1928 року в американському місті Сент-Луїсі на світ з’явилася дівчинка, дитинство якої від самого початку пішло шкереберть.

Шукаємо авторів! Кожен, хто хоче поділитися цікавою історією про улюбленого героя «Щоденних ритуалів» (і не тільки), може надіслати свою пропозицію для розміщення в блозі. Розглядаються лише авторські статті та переклади.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.