Вітання!

Ви щойно придбали книгу й зробили свій внесок в перемогу

Від 05.10.2022 всі кошти від продажу друкованого видання будуть перераховуватися до благодійного фонду Markus Foundation.

На вказану вами електронну адресу невдовзі надійде підтвердження про успішну оплату з номером замовлення від платіжної системи WayForPay.

Тим часом ми негайно починаємо готувати до відправлення ваш(і) примірник(и) книги на вказане вами відділення «Нової Пошти». Якщо в процесі підготовки в нас виникнуть питання щодо вашого замовлення — ми надішлемо вам листа або зателефонуємо. В іншому випадку очікуйте на СМС-повідомлення з номером декларації від «Нової Пошти».

Після отримання СМС-повідомлення ви зможете забрати посилку у вашому відділенні «Нової Пошти». Термін доставки зазвичай складає 2-4 робочих днів, однак в рідких випадках може тривати довше. З правилами доставки та умовами повернення можна ознайомитися на цій сторінці.

З будь-яких питань щодо замовлення ви можете звернутися, надіславши повідомлення через форму зворотного зв’язку, Facebook Messenger чи електронною поштою. В повідомленні зазначте номер вашого замовлення (Id платежу).

Приємного читання та творчих успіхів!
Матеріали, що містяться на сайті, захищені законами про інтелектуальну власність та авторські права. Будь-яке використання розміщеної на сайті інформації можливе лише за згоди законних правовласників.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.